V pátek 18.12. proběhla další schůze členů ZO OSČM Diagnostický ústav Veslařská.

Mezi hlavní body schůze patřilo projednání současné situace na pracovišti, která byla vyhodnocena odboráři jako nadále silně neuspokojivá. Bylo konstatováno, že závažné nedostatky v oblasti personálního zajištění a vztahů na pracovišti dále přetrvávají.

Odboráři byli informování o probíhajícím soudním procesu, ve kterém vystupuje jako jedna ze stran Mgr. Tomáš Nagy, předseda ZO.

Přítomní vyjadřovali rozhodnutí dále setrvat ve své činnosti, posilovat vzájemnou podporu nespravedlivě propuštěným odborářům a setrvat ve své činnosti až do vyřešení všech problematických aspektů činnosti vedení DÚ. Odboráři nadále setrvávají na svém stanovisku, že jediným řešením situace je odvolání či odstoupení Mgr. Ježkové z pozice ředitelky Diagnostického ústavu.

V závěru schůze popřál předseda všem členům odborové organizace krásné a klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.